XVI Gdańska Gala Sportu
Zbliża się szesnasta odsłona jednej z najważniejszych uroczystości sportowych w całym Trójmieście. Kto otrzyma tytuł najlepszego sportowca roku 2018? Który lokalny działacz może spodziewać się uhonorowania za swoją działalność? Właśnie tego (i jeszcze więcej) dowiemy się na XVI Gdańskiej Gali Sportu, która odbędzie się w sali Atom Club na Stadionie Energa Gdańsk.

W poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku w sali Atom Club na bursztynowym stadionie odbędzie się XVI Gdańska Gala Sportu. Jest to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich mieszkańców miasta związanych z kulturą fizyczną i aktywnym stylem życia. Podczas uroczystości - jak co roku - zostanie wyłoniona dziesiątka najlepszych gdańskich sportowców. Nie zabraknie również uhonorowania innych osób związanych z lokalnym środowiskiem sportowym. Imprezę poprowadzi znany i lubiany dziennikarz z ponad 20letnim doświadczeniem – pan Włodzimierz Machnikowski.

O dobre wrażenia i wysoki poziom emocji uczestników zadbają The Q oraz Art Color Ballet, którzy wystąpią w części artystycznej wydarzenia. Gala rozpocznie się o godzinie 18:00.