Wygram dla Ciebie, Mamo!
W niedzielę, 26 maja 2019r., zapraszamy na Rodzinny Festyn Piłkarski „Wygram dla Ciebie, Mamo!”. W ramach wydarzenia na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się turniej futbolowy dla dzieci. Przygotowano również gry i atrakcje dla rodzin. Festyn włączony jest w obchody „Święta Miasta Gdańska”.

Rodzinny Festyn Piłkarski „Wygram dla Ciebie, Mamo!” rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godz. 16:00.

To niepowtarzalna szansa dla dzieci na rozegranie meczu na murawie Stadionu Energa Gdańsk! Turniej poprowadzą sędziowie Pomorskiego   Związku Piłki Nożnej. W rozgrywkach mogą wziąć udział chłopcy i dziewczynki poniżej 12 roku życia. Planowany jest udział  ośmiu drużyn po 6 zawodników w polu. Każdy uczestnik otrzyma medal, a na trzy najlepsze zespoły czekają puchary. Organizator przygotował również nagrody rzeczowe. Drużyny można zgłaszać na adres: m.szczukowski@arenagdansk.com. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla rodziców i dzieci przygotowano także szereg atrakcji, wśród których znalazły się m.in. dmuchańce, warsztaty taneczne i edukacyjne, animacje sportowe oraz konkurs rzutów karnych. Na gości będą czekały również food trucki, lody i świeżo wyciskane soki.

W dniu Festynu możliwe będzie bezpłatne wejście na Stadion w ramach 10. Edycji Dnia Otwartego. Dla uczestników otwarta zostanie trybuna niebieska. Co więcej, zwiedzanie razem z przewodnikiem dostępne będzie za jedyne 5 zł.

Organizatorem wydarzenia jest operator Stadionu Energa Gdańsk - Arena Gdańsk Operator, partnerem strategicznym – Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. , a partnerami wspierającymi Grupa GPEC i Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego.

Opłata za parking wynosi 5 zł za cały dzień. Sugerujemy kierować się na P3.

Regulamin turnieju dostępny TUTAJ

NOWA plansza