Współpraca się opłaca - spotkanie z dr Krzysztofem Celuchem
Gdańsk Convention Bureau zaprasza na spotkanie z dr Krzysztofem Celuchem. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak efektywnie wykorzystywać obecność Convention Bureau, jak dobrze i skutecznie ofertować oraz jak racjonalnie zarządzać czasem swoim i pracowników by osiągnąć sukces, to spotkanie jest skierowane właśnie do ciebie!

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 w Sali Ligowej Stadionu Energa Gdańsk.

Program spotkania:

09:00–09:15 Rejestracja uczestników spotkania

09:15–09:30 Przywitanie uczestników spotkania

09:30–11:00 Jak współpracować z Convention Bureau by osiągnąć sukces? 
Jak wspólnie budować oferty?

11:00–11:30 Przerwa kawowa i poczęstunek
11:30–13:00 Jak racjonalne zarządzać czasem i delegować zadania by osiągnąć sukces?
13:00–13:15 Podsumowanie i zakończenie spotkania

Informacje organizacyjne:
Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona jest do maksymalnie 40 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Dla pozostałych osób obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 69 zł (w terminie do 20 kwietnia 2018 r.) oraz 99 zł (w terminie po 20 kwietnia 2018 r.). 
Wejście na Stadion od strony Sekretariatu przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z płatnego parkingu “P1” od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk lub z bezpłatnego parkingu “P2” od strony ul. Marynarki Polskiej.
Zgłoszeń na spotkanie prosimy dokonywać na adres mailowy got@visitgdansk.com

 

dr Krzysztof Celuch jest mówcą, trenerem, konsultantem biznesowym, wykładowcą akademickim i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Do lipca 2017 roku był kierownikiem Poland Convention Bureau. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w biurach marketingu miejsc, działając w międzynarodowych stowarzyszeniach i organizacjach oraz prowadząc działalność naukową. Jako wykładowca współpracuje m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). Występuje jako keynote speaker na kongresach naukowych i branżowych, konferencjach biznesowych czy spotkaniach typu kick-off. Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie w zakresie certyfikacji MPI Global Training, Sustainability in Tourism, Certificate Incentive Specialist, EventCanvas. Laureat wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. MPI Rise Award Young Professional Achievement 2009/2010, CIC Young Pacesetter Award 2012, honorowej odznaki „Za zasługi dla turystyki”, Meeting Architects: 40 Under 40”.