Wielki Festyn Rodzinny AMBEREXPO i Przyjaciele
AMBEREXPO świętuje 30 urodziny! Z tej okazji już w sobotę, 13 lipca 2019r., zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk na Wielki Festyn Rodzinny AMBEREXPO i Przyjaciele. Szykuje się prawdziwa #MocWrażeń!

Zapraszamy na wielką imprezę urodzinową AMBEREXPO! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 na Stadionie Energa Gdańsk. Na gości będzie czekać moc atrakcji przygotowanych z myślą o starszych i młodszych uczestnikach. Jedną z nich jest wyjątkowy turniej piłkarski dla dzieci, który zostanie rozegrany na murawie bursztynowej areny. Zaplanowano także szereg  zabaw łączących rozrywkę i aktywne spędzanie czasu: strzelanie z łuku, zumba, tor przeszkód dla dzieci, zabawy i animacje koszykarskie - to tylko część bogatego programu. Punktem kulminacyjnym tego szczególnego dnia będzie Wielki Mecz AMBEREXPO kontra Przyjaciele.

Festyn ma charakter otwarty. Co więcej, goście będą mogli oglądać  piłkarskie zmagania prosto z biznesowych trybun Stadionu Energa Gdańsk. Zapraszamy do wspólnego kibicowania i zabawy!  Widzimy się w Gdańsku Letnicy już w najbliższą sobotę!

0001