Trzecia edycja Targów „Ekocuda” w marcu na Stadionie Energa Gdańsk
Dziesiątki wystawców, setki produktów, inspirujące warsztaty oraz ciekawe wykłady. Wszystko w duchu zdrowia, natury i ekologii. Na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda zapraszamy w dniach 2-3 marca.

Ekocuda to największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych. W wydarzeniu biorą udział przede wszystkim polscy producenci, jednak nie zabraknie również zagranicznych marek. To jedyna okazja, żeby zapoznać się z tak szerokim wachlarzem kolorowych oraz pielęgnacyjnych kosmetyków naturalnych. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z myślą o zdrowym stylu życia, ekologii oraz szacunku do otaczającego świata.

Podczas dwudniowych targów goście będą mieli szansę poznać wyjątkowe produkty – tworzone z pasją, dzięki inspiracjom zaczerpniętym z natury. W planie wydarzenia są również dodatkowe atrakcje, takie jak m.in. warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi oraz wykłady dedykowane tematyce pielęgnacji i zdrowia.

Udział w targach to świetna okazja, żeby przygotować plan pielęgnacji na nadchodzącą wiosnę oraz poznać debiutujące marki kosmetyczne. Wstęp jest bezpłatny.

Sobota (02.03.2019): godz. 11:00-19:00

Niedziela (03.03.2019): godz. 11:00-18:00

Szczegóły: TUTAJ