Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda
Wyjątkowe marki uralnkosmetyczne tworzące swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. To może oznaczać tylko jedno. Już 20 i 21 października na Stadionie Energa Gdańsk odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych.
2018_04_21_Eko_Cuda_0280

Ekocuda to największe w Polsce Targi Kosmetyków Naturalnych. Tego dnia na Stadionie Energa Gdańsk w jednym miejscu zgromadzą się producenci, miłośnicy produktów eko i nie tylko.

Targi zadebiutowały w Gdańsku, gromadząc blisko 80 marek oraz ponad 7 000 odwiedzających. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne warsztaty i wykłady związane z naturalną pielęgnacją i zdrowiem.

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 20 – 21 października 2018 na Stadionie Energa Gdańsk

Targi Ekocuda to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek uralnkosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z poszanowaniem dla otaczającego świata. Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami czy wykłady dedykowane zdrowiu.