Sylwester w T29
Świętować nadejście nowego roku można na wiele sposobów. Jednym z nich jest wzięcie udziału w zabawie sylwestrowej organizowanej przez restaurację T29 na Stadionie Energa Gdańsk.

Zabawa sylwestrowa na bursztynowym stadionie to gwarantowana moc wrażeń! Imprezę poprowadzi doświadczony DJ, który zapewni gościom emocje i zabawę na najwyższym poziomie. Na każdą parę przypada pół litra wódki i symboliczny kieliszek wina musującego podawany o północy. Do dyspozycji uczestników będzie również open bar z piwem, winem i napojami.

Ponadto, przygotowano bogate i rozmaite menu bufetowe podzielone na zimne i ciepłe. Znajdziemy w nim między innymi: tradycyjne zrazy wieprzowe w sosie własnym, panierowany schab po kaszubsku nadziewany zasmażaną kapustą, pierś z kurczaka faszerowaną pumperniklem i suszonymi śliwkami oraz tymbaliki wołowe podawane na cytrynie. Po tej wybornej uczcie na uczestników czekać będzie szeroki wachlarz deserów, złożony z dobrze znanych specjałów, takich jak m.in. pana cotta z musem malinowym, ciasto tiramisu czy sernik sułtański.

Cena wynosi 220zł za osobę. W celu rezerwacji prosimy o kontakt pod nr tel. +48 607 110 157 ; (58) 768 83 60  lub pod adresem e-mail: t29@sport-s.pl

Pełne menu oraz szczegóły imprezy TUTAJ