Słodkie zwiedzanie Stadionu – dziesiątki czekoladowych jajek i nagrody dla poszukiwaczy!
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Z tej okazji zapraszamy na tradycyjne, wyjątkowe zwiedzanie bursztynowej areny połączone z poszukiwaniem czekoladowych jajek. Słodkości zostaną ukryte na całym obiekcie. Będzie to już czwarta edycja akcji na Stadionie Energa Gdańsk.

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia zapraszamy wszystkich do wielkich świątecznych poszukiwań! Na terenie Stadionu Energa Gdańsk zostaną ukryte dziesiątki czekoladowych jajek, a zwiedzający będą mogli wziąć udział w zabawie. Osoby, które znajdą najwięcej słodkich niespodzianek, otrzymają nagrody. Zjedzenie słodkości zalecamy dopiero po zakończeniu gry!

Zwiedzanie bursztynowej areny to często jedyna okazja, by zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne dla kibiców. Uczestnicy poszukiwań będą mogli poczuć się niczym zawodowi piłkarze. Czekoladowych jajek wypatrujcie m.in. w szatniach zawodników, na obrzeżach murawy, trybunach a nawet w uwielbianej (nie tylko) przez najmłodszych FUN ARENIE. Powodzenia!

Zwiedzanie Stadionu odbywa się w godzinach 10:00-16:00. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Ceny poszczególnych biletów dostępne TUTAJ. 

Wielkanoc akcja zbierania jajek-03