Roller Disco na wyjątkowe walentynki
Zapraszamy do Skate Areny na walentynkowe Roller Disco. Dzień zakochanych spędzony wspólnie w jedynym krytym skate parku w Trójmieście to gwarantowana moc wrażeń!

Roller Disco to cykl wydarzeń przygotowanych przez Skate Arenę z okazji karnawału, który rozpocznie się w walentynkowy wieczór. Poza świetną zabawą na rolkach, wrotkach, hulajnogach i deskorolkach w planie wieczoru przewidziany jest również konkurs dla zakochanych. Każda para będzie mogła zrobić sobie zdjęcie w serduszkowej foto-budce. Zdjęcia osób w najbardziej kreatywnych strojach zostaną udostępnione na profilu Facebook organizatorów. Zwycięzcy z największą liczbą polubień otrzymają w nagrodę wejściówki na wszystkie RollerDisco aż do końca karnawału.

Wydarzenie rozpocznie się o 20:00 i potrwa do 22:30. Koszt wejścia to 30zł za parę. Goście nieposiadający własnego sprzętu mogą go odpłatnie wypożyczyć po wcześniejszej rezerwacji w wiadomości prywatnej. Napoje do ugaszenia pragnienia podczas zabawy można kupić na miejscu.

Przypomnijmy, że Skate Arena to jedyny w Trójmieście kryty obiekt przeznaczony do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach oraz hulajnogach. Na hali dostępna jest strefa płaska do jazdy rekreacyjnej i figurowej, strefa skateparku do jazdy wyczynowej, strefa chill oraz sklep rolkowy Bladeville.

Szczegóły: TUTAJ


Walentynki funarena