Mikołajki na FUN ARENA
Zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowym konkursie FUN ARENY. Do wygrania podwójna wejściówka na wybraną atrakcję.

Szósty grudnia to idealny przedsmak świątecznych przyjemności: najmłodsi szukają podarków w butach i skarpetach, a dorośli chętnie korzystają z szeregu sezonowych promocji. Świetnym pomysłem na spędzenie tego dnia może być również wycieczka do stadionowej strefy rozrywki. Tym bardziej, że w tym roku FUN ARENA przygotowała specjalny, mikołajkowy konkurs. Do wygrania jest podwójna wejściówka na wybraną atrakcję.

Przypomnijmy, że do wyboru mamy m.in. nowo powstały kryty skate-park, wysiłek umysłowy w pokojach ucieczki lub fizyczny w strefie parkour, gokarty spalinowe, plac zabaw o powierzchni sięgającej 1500m2 i wiele, wiele więcej. Bez względu na płeć czy wiek - każdy znajdzie coś dla siebie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest napisanie listu do św. Mikołaja, w którym wskazujemy, z których FUN ARENOWYCH przyjemności chcielibyśmy skorzystać i dlaczego.

Kreatywności z pewnością pomoże uroczysty, pogodny klimat, który zapewni nastrojowa muzyka i wesołe, świąteczne dekoracje. Na pierwszych pięćdziesięsciu uczestników czekać będzie mały upominek. W godz. 12.00-20.00 do dyspozycji gości będzie również fotobudka. Nie oznacza to jednak, że jedyna szansa na wzięcie udziału w konkursie to odwiedzenie FUN ARENY dokładnie szóstego grudnia. Skrzynka na listy do Stadionowego Mikołaja zniknie z recepcji dopiero w niedzielę, 9.12.2018 r.

baner_social-01

Regulamin konkursu do pobrania:

Regulamin mikołajki 06 12 2018 v 2.0 (616.75 KB)