Mecz Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk rok 2019 rozpocznie na Stadionie Energa Gdańsk. Po zimowej przerwie podopiecznych Piotra Stokowca czeka spotkanie z Pogonią Szczecin. Będzie to równocześnie pierwszy mecz piłkarski na Stadionie od czasu grudniowych rozgrywek ligowych.

Lechia Gdańsk miniony rok zakończyła na pozycji lidera. Dwudziestą kolejkę Ekstraklasy zwieńczył mecz z Górnikiem Zabrze. Przedświąteczne rozgrywki były ostatnimi przed nadchodzącą przerwą zimową. Nie potrwa ona jednak długo - biało-zieloni do gry wrócą już w lutym. Pierwszy mecz w nowym roku zagrają 09.02.2019 r., o godz. 20:30, na Stadionie Energa Gdańsk, gdzie podejmą Pogoń Szczecin. Przypomnijmy, że ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną podpiecznych Piotra Stokowca 3:2.

W poprzednim roku Lechia Gdańsk cieszyła się dobrą passą w roli gospodarzy - długie pasmo zwycięstw przerwał dopiero grudniowy remis z Legią Warszawa. Miejmy nadzieję, że nadchodzące wiosenne rozgrywki ligowe będą dla podpiecznych Piotra Stokowca jeszcze bardziej udane od jesiennych. Każdy sukces zbliża biało-zielonych do tytułu Mistrza Polski.

Jak zawsze zachęcamy do przyjazdu na mecz bezpłatną SKM-ką.

Bilety dostępne na: bilety.lechia.pl