Konferencja Smart Cities Tour: Gdańsk-Sopot-Gdynia

W czwartek, 23 maja, na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się Konferencja Smart City Tour: Gdańsk-Sopot-Gdynia, organizowana przez Ambasadę USA w Polsce. Wezmą w niej udział m.in. krajowi i zagraniczni goście oraz przedstawiciele światowych liderów w dziedzinie szeroko rozumianej technologii.

Organizowana przez ambasadę USA konferencja Smart City Tour: Gdańsk – Sopot – Gdynia, odbędzie się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich miejsc na całym Stadionie – ATOM Clubie z widokiem na murawę i trybuny. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele światowych liderów w branży technologicznej, w tym m.in. Microsoft, Cambinum Networks, Honeywell oraz CISCO.

Centrum Konferencyjno - Biznesowe Stadionu Energa Gdańsk to idealna przestrzeń do organizacji spotkań firmowych, warsztatów oraz bankietów. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, bogaty wybór sal o zróżnicowanej powierzchni, komfortowe rozwiązania oraz nowoczesne wyposażenie techniczne zapewniają najwyższy standard. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają dostęp do wi-fi, a ponadto mogą zostać dowolnie zaaranżowane i dostosowane do potrzeb  klientów.

 

DSC_8180.JPG