Jemy na Stadionie – wielki zlot foodtrucków
Największe otwarcie sezonu street food na Pomorzu zbliża się wielkimi krokami. Na zlot foodtrucków „Jemy na Stadionie” zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk w dniach 22-24 marca

Jemy na Stadionie to jedna z największych imprez street foodowych w całej Polsce. Wydarzenie  można porównać do kulinarnej podróży dookoła świata - wielki zlot foodtrucków na Stadionie Energa Gdańsk to aż 70 restauracji na kółkach przepełnionych daniami tworzonymi z pasji i miłości do kuchni. Bogata i zróżnicowana oferta kulinarna zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Całość stanowi również promocję zdrowego i dobrego żywienia.

Piknikowy charakter imprezy sprawia, że wzięcie udziału w zlocie to świetny sposób na spędzenie wiosennego dnia z rodziną i przyjaciółmi. Miejsca wystarczy dla wszystkich – całość imprezy zajmie 17,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji gości pozostaje też aż 1200 miejsc parkingowych. Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem również spodziewamy się tysięcy gości.

Szczegóły: TUTAJ