Hevelka - Festiwal Piw Rzemieślniczych
Ponad 100 rodzajów piwa z kilkudziesięciu browarów, degustacje złotego napoju, tajniki jego warzenia, dania z restauracji na kółkach, niespodzianki… To wszystko (i wiele więcej!) czekać będzie na gości Hevelki - Festiwalu Piw Rzemieślniczych, który odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk w weekend 18-19 października.

Festiwal Piw Rzemieślniczych Hevelka to jedna z największych imprez browarniczych w północnej Polsce oraz prawdziwy wachlarz piwnych smaków - do wyboru uczestników będzie ponad 100 rodzajów piw z 34 browarów.

Na gości będzie czekać w sumie aż dwudziestu wystawców, oferujących próbki degustacyjne o pojemności 0,1 litra. Co więcej, poza kosztowaniem złotego napoju w różnych odsłonach, będzie można poznać także tajniki jego warzenia. Natomiast o podniebienia głodnych uczestników zadbają restauracje na kółkach.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w jednym z najpiękniejszych miejsc na Stadionie Energa Gdańsk - Energa Clubie z widokiem na murawę. Co więcej, po raz pierwszy rolę festiwalowej waluty będą pełnić żetony, możliwe do zakupienia w specjalnie przygotowanych punktach sprzedaży przed wejściem.

Hevelka2019wydarzenieBB