Dzień Kobiet na sportowo
Już siódmego marca zapraszamy na wyjątkowo kobiecy trening! Sportowe zajęcia dla kobiet na Stadionie Energa Gdańsk to świetna okazja by połączyć aktywne spędzanie czasu z rozwojem i rozrywką. Całość poprowadzi znany trójmiejski trener personalny – Jakub Popławski.

Dzień Kobiet to świetna okazja, by zrobić coś dla siebie i zadbać o kondycję przed wiosną. Z tej okazji Stadion Energa Gdańsk zaprasza  panie w każdym wieku na trening ogólnorozwojowy z elementami CrossFit. Ćwiczenia odbędą się w jednym z napiękniejszych oraz najważniejszych miejsc bursztynowej areny  – przy samej murawie. Zajęcia poprowadzi Jakub Popławski – trener akcji „Biegam Bo Lubię”, promotor oraz pasjonat CrossFit. Specjalizuje się on w m.in. treningach funkcjonalnych, dietetyce oraz treningu paleolitycznym, który opiera się na sekwencji ruchów i umiejętności takich jak wspinaczka, pływanie, podnoszenie cięzarów i bieganie. Jest również organizatorem akcji wspierającej walkę z rakiem piersi.

Początek zajęć w czwartek 07.03.2019 r. o godz. 18:30. Obowiązują zapisy, których można dokonać mailowo: tours@arenagdansk.com lub pod numerem telefonu: 58 768-84-44. Cena uczestnictwa wynosi 10 zł za osobę. W koszt wliczona jest woda mineralna oraz drobny upominek dla każdej uczestniczki. Opłatę należy uiścić bezpośrednio przed treningiem.


640x960 trening dzien kobiet-01