Bieg charytatywny Wings For Life po raz pierwszy w Gdańsku!

Wings for Life to wyjątkowy bieg charytatywny, który odbywa się jednocześnie w wielu miejscach na całym świecie. Zyski z imprezy zostają przekazane na rzecz badań nad urazami rdzenia kręgowego. Wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił i wsparcia szczytnego celu zapraszamy w niedzielę, 5 maja. Start o godz. 13:00 pod Stadionem Energa Gdańsk!

Już piątego maja Wings For Life Worldrun odbędzie się w Gdańsku po raz pierwszy. Wydarzenie ma charakter przede wszystkim charytatywny - całość wpisowego i dobrowolne wpłaty od darczyńców zostają przekazane na badania nad leczeniem przerwanego rdzenia kręgowego. Co więcej, bieg odbywa się na wyjątkowych zasadach – to nie uczestnicy zmierzają do mety, lecz ona do nich.

Za biegaczami będzie podążał wirtualny samochód pościgowy, który ruszy 30 minut po starcie. Kogo wyprzedzi, ten odpada. Będzie poruszał się coraz szybciej aż do momentu prześcignięcia ostatnich zawodników.

Warunkiem uczestnictwa jest pobranie aplikacji, która pozwala dołączyć do biegu. Wziąć udział w wydarzeniu może nawet 100 osób. Start jest przewidziany na godz. 13:00. Zapisy możliwe TUTAJ.

Szczegóły: TUTAJ

Trasa prowadzić będzie wokół i w środku Stadionu Energa Gdańsk:

MAPA-Biegi_2[31360]