BALTIC GAMES 2K19 pod Stadionem Energa Gdańsk!
Zbliża się lato, a wraz z nim BALTIC GAMES - Festiwal, który w Gdańsku od 12 lat łączy sporty ekstremalne i muzykę! Wystąpią na nim zawodnicy z Polski i całego świata. Co wiecej, tegoroczna edycja odbędzie się w nowej lokalizacji: po raz pierwszy zapraszamy na tereny pod Stadionem Energa Gdańsk!

Największe w Polsce święto sportów akcji odbędzie się pod bursztynową areną w dniach 19-21 lipca 2019 roku. BALTIC GAMES to nie tylko impreza z dwunastoletnią tradycją, ale trzy dni pełne wrażeń, wyzwań i dobrej zabawy. Główną atrakcją i motywem przewodnim wydarzenia są zawody na rowerach BMX, MTB i deskorolkach. Tradycyjnie na festiwalu wystąpią zawodnicy z całego świata na różnym poziomie zaawansowania, którzy zaskoczą Was jak wysoko można oderwać się od ziemi. Całość dopełnia muzyka, która rozkręci potężną imprezę w przyjaznej atmosferze z jakiej słynie BALTIC GAMES! Na trzech scenach usłyszycie głównie hip-hop, ale nie zabraknie też elektorniki!

Festiwal cieszy się dużym powodzeniem w szególności wśród młodych ludzi, którzy sami nierzadko próbują swoich sił w jeździe ekstremalnej na deskorolce lub rowerze.

Nowe miejsce to także nowe możliwości na rozwój Festiwalu. Już wkrótce szczegóły dotyczące nowych konkurencji, artystów, a także nowych stref otwartych dla fanów, w których każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości! Do zobaczenia pod Stadionem Energa Gdańsk!

Szczegóły: TUTAJ