Zbliża się 4. edycja Amber Fest – największego w Polsce północnej święta piwa.
Już 8 września mieszkańcy Trójmiasta i okolic spotkają się przy Stadionie Energa Gdańsk, aby wspólnie celebrować Pomorskie Święto Piwa. Amber Fest to wspaniała okazja do całodniowej, rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Amber Fest to największy w Północnej Polsce festiwal piwa i produktów regionalnych. W tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Swoje stoiska zaprezentują lokalni producenci żywności - mięs, serów, przetworów i miodów. Jest to również wspaniała okazja do spróbowania różnych gatunków lokalnego piwa, takich jak: lager, pszeniczne czy koźlak, produkowanych przez Browar Amber.

Na uczestników tegorocznej edycji festiwalu czekać będą różnorodne atrakcje. Oprócz stoisk z lokalnymi produktami najwyższej jakości czy strefy foodtrucków, odbędą się pokazy warzenia piwa oraz live cooking. Swoją premierę będzie również miało nowe piwo z serii Po Godzinach. Z myślą o najmłodszych uczestnikach biesiady przygotowany zostanie piknik rodzinny pełen gier i zabaw. Wydarzenie uświetnią koncerty, które tego dnia będą rozbrzmiewać od godziny 17. Na muzycznej scenie Amber Fest, ustawionej przed Stadionem Energa Gdańsk, usłyszymy znane, lokalne zespoły takie jak LAYO, MITRA czy AMBER ACOUSTIC BAND.

Pomorskie Święto Piwa na Stadionie Energa jest jednym z najważniejszych wydarzeń w trójmiejskim kalendarzu. Amber Fest to impreza otwarta, w której uczestniczyć mogą rodziny z dziećmi. W tym roku odbędzie się ona 8 września od godz. 11:00 na parkingu P3 od strony Amber Expo. Gościem specjalnym
i prowadzącym wydarzenie będzie Wojciech Tremiszewski.

eBilet-PRZYCISK

Wszystkich, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie zachęcamy do zapoznania się ze specjalnym - Pakietem Biesiadnika. W jego skład wchodzą między innymi miejsca w komfortowym namiocie tuż przy scenie, piwny open bar oraz grill. Namiot będzie czynny od 11.00 aż do zakończenia imprezy AMBER FEST 2018.

ELEMENTY PAKIETU:

- Miejsce w dedykowanym Namiocie Deluxe usytuowanym przy scenie,

- Wydzielone miejsce między sceną a namiotem.

POCZĘSTUNEK:

- Open Bar z kilkoma gatunkami regionalnego piwa Amber

- Potrawy serwowane z grilla

- Napoje bezalkoholowe

Pakiet Biesiadnika umożliwi przeżycie AMBER FEST 2018 w wyjątkowej atmosferze.

*1 pakiet biesiadnika umożliwia wprowadzenie jednego dziecka do lat 6.

W tym dniu parking będzie płatny 10 zł. Opłatę należy uiścić w parkometrze. Bilet będzie obowiązywał do godz. 11.00 dnia kolejnego.