5. Urodziny FUNARENY
5 lat istnienia, ponad 9 tys. m2 powierzchni, kilkanaście zróżnicowanych atrakcji i setki tysięcy użytkowników w latach 2014-2019 to FUN ARENA! Pierwszy park rozrywki na Stadionie w Polsce i jeden z największych na Pomorzu. Już w najbliższą sobotę, 26.06.2019r., zapraszamy na urodziny do FUN ARENY. Przygotowaliśmy rozmaite atrakcje, konkursy, rabaty oraz wyjątkowe niespodzianki. Szykuje się prawdziwa #MocWrażeń!

Zapraszamy do wspólnego świętowania 5. urodzin strefy rozrywki Stadionu Energa Gdańsk! FUN ARENA to wyjątkowe miejsce, w którym zabawa łączy się z aktywnym spędzaniem czasu. Równocześnie jest to największy park rozrywki w Trójmieście – całość ma ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych. Jedną z największych zalet kompleksu jest niezwykle bogata i uniwersalna oferta przygotowana zarówno dla dzieci, młodzieży i rodzin, jak i seniorów oraz grup zorganizowanych. W samym  2018 roku FUN ARENĘ odwiedziło ponad 150 tysięcy gości.

Impreza urodzinowa rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 17:00. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, takich jak m.in. zabawy z maskotką Arenką, dmuchańce, fotobudka i konkursy z nagrodami. Na zabawie nie może zabraknąć także urodzinowego tortu oraz wyjątkowych promocji.

Co więcej, tego dnia Stadion Energa Gdańsk będzie można zwiedzić w okazyjnej cenie 5 zł. Przypomnijmy, że na trasie wycieczki znajdują się miejsca niedostępne na co dzień, w tym szatnia piłkarzy oraz miejsce, z którego wychodzą na boisko.

Do zobaczenia! Moc wrażeń i świetna zabawa gwarantowane!

5 URO Funareny-03