5. Edycja konkursu „Stadion Energa Gdańsk na plaży”

Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, zapraszamy na plażę w Brzeźnie, gdzie odbędzie się konkurs budowania z piasku Stadionu Energa Gdańsk. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

Wspólne budowanie piaskowego Stadionu to już tradycja - konkurs odbywa się regularnie od pięciu lat. Zabawa cieszy się dużą popularnością zarówno wśród najmłodszych budowniczych, jak i dorosłych uczestników. Zwycięzców wyłoni jury złożone z pracowników Stadionu Energa Gdańsk, którzy doskonale znają bursztynową arenę. Ocenie podlegać będzie m.in. estetyka wykonania, odzworowanie bryły oraz oczywiście kreatywność i pomysłowość architektów.

Zapisy na konkurs możliwe będą przy stoisku Stadionu Energa Gdańsk, zlokalizowanym w okolicy molo w Brzeźnie (wejście numer 51). Warunkiem przystąpienia do zabawy jest akceptacja regulaminu oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w zabawie. Liczba uczestników jest ograniczona - o zakwalifikowaniu drużyn decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram konkursu:

10.00-12.00 – wydawanie chorągiewek z unikalnym numerem

11.00-13.00 –  budowanie Stadionu Energa Gdańsk z piasku

13.00-13.30 –  ocena prac konkursowych przez jury

13.30 – ogłoszenie wyników konkursu

13.50 – zwrot chorągiewek

14.00 – zakończenie zabawy

Regulamin (522.9 KB)

stadion z piasku