Playground Arena - Plac zabaw

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci. Najnowocześniejszy i najnowszy plac zabaw. Las tropikalny pełen wrażeń i przygód.

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy! Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja... czekają na załogę statku! Pamiętaj - tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tunelów. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu kto nas odwiedzi!

Godziny otwarcia
Pon-Czw10:00-20:00
Pt-Ndz10:00-21:00

 *pozostałe godziny wyłącznie na rezerwacje

Cennik indywidualny
 1h2hno limitPrzekroczona minuta
Pon-Pt15 zł20 zł25 zł0,25
Sb-Ndz20 zł25 zł30 zł0,30
Opieka nad dzieckiem: 1h = 14,99 zł/os


Cennik szkolny (dla grup powyżej 15 os, cena za jedno dziecko)
 1h2h
Pon-Pt9,9913,99
Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: recepcja@playgroundarena.pl lub zadzwoń +48 733-843-843

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: http://playgroundarena.pl/