Zwiedź Stadion z Jakubem Wawrzyniakiem!
17.02.2016
W najbliższą środę, 17 lutego o godzinie 18, gości Stadionu przywita Jakub Wawrzyniak

Już w najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja Zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk z piłkarzem – tym razem w rolę przewodnika wcieli się zawodnik biało-zielonych i biało-czerwonych – Jakub Wawrzyniak. Zwiedzanie to projekt partnerski realizowany przez spółkę Arena Gdańsk Operator – zarządcę Stadionu Energa Gdańsk – i Lechię Gdańsk. W ubiegłym roku kibice mieli okazję zwiedzić bursztynowy stadion z Jarosławem Bieniukiem i Maciejem Makuszewskim.

Raz w miesiącu jeden z piłkarzy Biało-Zielonych lub były zawodnik klubu oprowadza zwiedzających po obiekcie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. W najbliższą środę, 17 lutego o godzinie 18, gości Stadionu przywita Jakub Wawrzyniak. Celem projektu jest pokazanie Stadionu z perspektywy piłkarza i umożliwienie kibicom obcowania z emocjami, które towarzyszą zawodnikom w dniach meczowych.

Trasa zwiedzania stadionu z piłkarzem obejmuje m. in. szatnie piłkarskie, salkę treningową, gdzie piłkarz przeprowadza rozgrzewkę i prezentuje pokazowe ćwiczenia oraz Salę Pucharową, w której odbywa się mini konferencja prasowa, a zawodnik odpowiada na pytania zwiedzających. Kolejnym etapem wycieczki jest wizyta w Mixed Zone oraz strefie szatni, gdzie uczestnicy poczują atmosferę, która towarzyszy drużynie tuż przed wyjściem na mecz. Potem, na obrzeżach murawy, jest czas na wspólne zdjęcia. Po sesji zwiedzający żegnają się z piłkarzem i udają się na dalszą część zwiedzania do Atom Clubu, lóż VIP, na trybuny oraz do Muzeum Lechii Gdańsk. Zwieńczeniem trwającego około dwóch godzin spotkania jest przejście do FUN ARENY, gdzie na oficjalnym stoisku uczestnicy zwiedzania mają możliwość zakupienia gadżetów Lechii Gdańsk w specjalnej cenie.

Dokładne daty i godziny zwiedzania oraz imię i nazwisko piłkarza, z którym odbywać się będzie kolejne spotkanie będą podawane na dwa dni przed zwiedzaniem na stronach www.stadionenerga.pl oraz lechia.pl i w mediach społecznościowych. Harmonogram spotkań wynika z planów treningowych klubu i związaną z nimi dostępnością piłkarzy. Spotkania w ramach projektu „Zwiedzanie Stadionu z piłkarzem” są odpłatne.

Bilet normalny kosztuje 39 złotych, a ulgowy 19 złotych.

Kontakt w sprawie oferty: 58 768-84-44

Zwiedzanie 3