Znamy pary turnieju BVB Cup

26.06.2015
Ponad 80 osób zagra w ten weekend przy molo w Sopocie 25 czerwca 2015 w Atom Clubie na PGE ARENIE Gdańsk wylosowano pary turniejowe rozgrywek ogólnopolskiego biznesowego turnieju siatkówki plażowej. Ponad 80 osób z 32 drużyn zagra w najbliższy weekend na plaży przy molo w Sopocie. W barwach operatora gdańskiego stadionu wystąpią aż dwa zespoły. 

Beach Volleyball Business Cup to adresowany do biznesu turniej siatkówki plażowej. Jak mówią organizatorzy, celem wydarzenia jest tworzenie unikalnej w skali kraju kultury biznesowej, która przyczyni się do budowania strategicznej przewagi rynkowej, promowania etycznej kultury organizacyjnej oraz rozwijania kontaktów biznesowych.

Operator gdańskiego stadionu, firma Arena Gdańsk Operator, wystawia w BVB Cup dwa zespoły. Zagrają m.in. osoba odpowiedzialna za zarządzanie działem konferencji na stadionie, Kierownik Gastronomiczny strefy VIP, przewodnik oprowadzający po PGE ARENIE wycieczki oraz pracownicy na co dzień zaangażowani w kwestie techniczne związane z organizacją wydarzeń odbywających się na stadionie.

Zdaniem Tomasza Kowalskiego, prezesa AGO, oba zespoły mają duże szanse na wygraną. – Mamy zdecydowanie jeden z najlepszych zespołów w Trójmieście, jeśli chodzi o zaangażowanie w pracę i motywację. To są po prostu świetni ludzie. No i kochają sport! – podkreśla Tomasz Kowalski. Spółka Arena Gdańsk Operator jest partnerem turnieju. – To naturalne partnerstwo. Stadion kojarzy się ze sportem i rywalizacją, więc bardzo bliskie są nam wydarzenia, które promują zasady fair play i integrują środowisko biznesowe poprzez sport – mówi Tomasz Kowalski.

W ramach tej współpracy na PGE ARENIE odbył się trening siatkarzy. Mogli oni poćwiczyć wybrane elementy gry i sprawności, rozgrywając mecz na trampolinach w FUN ARENIE. Również 25 czerwca, już po losowaniu par turniejowych, wszystkie zespoły korzystały z  atrakcji tego największego centrum rozrywki na Pomorzu.  Wśród firm, które wystawiły swoje reprezentacje w BVB Cup, są m.in. Thomson Reuters, Dziennik Bałtycki, Grupa Lotos, WNS Global Services (UK) Limited i sopockie hotele Sofitel Grand i Sheraton.