Wyjątkowa licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
08.01.2019
Stadion Energa Gdańsk po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na tegoroczną aukcję charytatywną wystawiono 10-osobową lożę VIP oraz jedno z krzeseł bursztynowej areny. Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego, który będzie używany w specjalistycznych szpitalach dziecięcych.

Oglądanie spotkania Lechia Gdańsk – Piast Gliwice wprost z ekskluzywnej loży VIP to niezwykłe przeżycie, a przy tym szansa na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Licytacja obejmuje 10 biletów na mecz, 3 miejsca parkingowe na parkingu VIP, dedykowaną obsługę kelnerską, nielimitowany catering i open bar. Z loży można korzystać dwie godziny przed i po meczu. Warunkiem uczestnictwa jest podanie danych personalnych gości (imię, nazwisko i nr PESEL) celem wypełnienia obowiązku nałożonego Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Wstępna data meczu to 30.03.2019 r. Szczegółowy termin i godzina zostaną podane ok. 3 tygodnie przed spotkaniem przez organizatora rozgrywek  (Ekstraklasa Sp. z.o.o.).

LICYTUJ LOŻĘ VIP 

Kolejnym przedmiotem tegorocznej aukcji jest pierwsze wprowadzone na rynek oryginalne siedzisko prosto z bursztynowej areny. Licytowane krzesełko typu Sigma oznaczone jest numerem 27. Jego wymiary to 82 cm wysokości, 48 cm szerokości i 54 cm głębokości (w pozycji zamkniętej 30 cm). Jest złożone z automatycznie składającego się siedziska wykonanego z poliamidu oraz specjalnej antykorozyjnej stalowej ramy osadzonej na czterech kółkach. Krzesełko waży około 20 kg i nadaje się do użytku biurowego, domowego i zewnętrznego. Ze względu na dużą odporność na warunki atmosferyczne może być używane np. na balkonie, w ogródku lub na własnym boisku sportowym. Idealnie sprawdzi się również jako oryginalny element wystroju domu każdego kibicia.

LICYTUJ SIEDZISKO


20190117_141850_resized (1)


Sposób dostarczenia przedmiotów licytacji:

Przedmioty licytacji mogą zostać dostarczone przesyłką kurierską w terminie 14 dni od realizacji płatności lub – po wcześniejszym uzgodnieniu z Arena Gdańsk Operator – odebrane osobiście w sekretariacie Stadionu.


Kontakt:

Licytacja loży VIP:

Dział Hospitality, Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o.

+48 517 250 656 - Leon Szumlański

vip@arenagdansk.com


Licytacja siedziska:

Dział Komunikacji i CSR, Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o.

+48 517 250 663 – Paweł Plecha

p.plecha@arenagdansk.com