Witamy AS-PL – nowego Partnera Stadionu Energa Gdańsk
08.02.2019
Witamy nowego Partnera Stadionu Energa Gdańsk.

Z radością informujemy, że powiększyło się grono Partnerów Biznesowych Stadionu Energa Gdańsk. W ostatnich dniach podpisaliśmy umowę współpracy marketingowej oraz najmu loży z AS-PL Sp. z o.o. Jest to mające swoją siedzibę w Gdańsku przedsiębiorstwo z 100% polskim kapitałem działające w branży rozruszników i alternatorów. Spółka znajduje się w czołówce wiodących europejskich producentów i dostawców części oraz podzespołów elektrycznych do pojazdów w obszarze rynku aftermarket. Obecnie produkty firmy dostarczane są do dystrybutorów i hurtowników części zamiennych z ponad 60 krajów świata.

Loże VIP stanowią doskonałą przestrzeń do rozwijania relacji biznesowych. To komfortowe rozwiązanie dostępne dla właścicieli w każdym czasie. Ponadto, gwarantuje najbardziej luksusowe warunki, by móc wspólnie uczestniczyć w wydarzeniach sportowych lub koncertach. Dużą zaletą jest możliwość aranżacji przestrzeni według własnej wizji projektowej np. na wyjątkowy gabinet, biuro lub firmową salę konferencyjną. Partnerzy lożowi otrzymują także dodatkowe usługi reklamowe oraz preferencyjne zasady współpracy przy wybranych wydarzeniach. 

Przypomnijmy, że pod koniec 2017 roku rozbudowano poziom lóż o strefę biurową, co przełożyło się bezpośrednio na zwiększenie możliwości sprzedażowych powierzchni lożowych.

ASPL
 

Firmy zainteresowane najmem lóż zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: vip@arenagdansk.com lub numerami telefonów: 517 250 671 oraz 517 250 656.

Szczegóły oferty na: www.StadionEnerga.pl/VIP