Trwają ferie na Stadionie Energa Gdańsk

15.02.2019
Za nami pierwsze piłkarskie warsztaty dla najmłodszych. Mali sportowcy bawili się świetnie w towarzystwie stadionowej maskotki - Arenki. Zapraszamy do obejrzenia relacji z ferii zimowych na Stadionie Energa Gdańsk. Następne zajęcia już 19 lutego!

Przypomnijmy, że piłkarskie warsztaty dla dzieci w wieku 3-5 lat to propozycja przygotowana przez Stadion Energa Gdańsk specjalnie na ferie zimowe. Zajęcia odbywają się w jednym z najpiękniejszych miejsc na całej bursztynowej arenie –  ATOM Clubie z widokiem na murawę.

- Inicjatywa cieszy się zainteresowaniem – mówi Monika Jóźwik, manager ds. zwiedzania i atrakcji Stadionu Energa Gdańsk.  Dzieci poprzez zabawę doskonalą swoje umiejętności, a do tego mają szansę trenować na jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w całej Europie. Ponadto, całość jest prowadzona przez wykalifikowanych trenerów, w tym doskonale znanego w gdańskim środowisku sportowym pana Józefa Gładysza.

Pozytywne wrażenia odnieśli również rodzice małych piłkarzy.

- Mojemu synkowi na ćwiczeniach bardzo się podobało – zapewnia mama trzyletniego Kuby, uczestnika zajęć. - Nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim organizacja i forma zajęć. Pan prowadzący naprawdę zaangażował i zainteresował wszystkie dzieci.

Najbliższe zajęcia odbędą się w dniach 19.02-21.02.2019 r. Wciąż pozostały wolne miejsca. Obowiązkowe zapisy możliwe pod numerem telefonu: 58-768-84-44 lub pod adresem e-mail: tours@arenagdansk.com

Pełna oferta ferii dostępna tutaj: TUTAJ