Trwa Baltic Games 2K19!

20.07.2019
Na Stadionie Energa Gdańsk odbywa się Baltic Games 2K19 - największy w Polsce festiwal sportów ekstremalnych i muzyki. Zakończył się pierwszy dzień wydarzenia, a przed nami weekend pełen koncertów, zmagań najlepszych zawodników z całego świata i dobrej zabawy!

Główną atrakcją i motywem przewodnim wydarzenia są zawody na rowerach BMX, MTB i deskorolkach. Pod bursztynową areną uczestnicy festiwalu mogą oglądać zmagania zawodników. Za nami pierwszy dzień imprezy, podczas którego odbyły się elminiacje BMX, Inline oraz BMX Street.

Nieodłącznym elementem BALTIC GAMES jest muzyka - koncerty zagrali znani artyści, w tym O.S.T.R, Małpa oraz Sarius. A już w sobotę i niedzielę widzimy się na kolejnych zawodach i występach! Głodni nie tylko wrażeń mogą skorzystać ze zróżnicowanej oferty restauracji na kółkach. W myśl zasady „dla każdego coś miłego” zadowoleni powinni być zarówno miłośnicy burgerów, kuchni indyjskiej jak i pizzy.  Przypomnijmy, że zlot foodtrucków Jemy na Stadionie x Baltic Games trwa do końca festiwalu!

Pełny program wydarzenia dostępny jest TUTAJ

DSC_3209 — kopia.JPG