Targi GRA I ZABAWA
24.10.2018
Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna odsłona targów GRA I ZABAWA.

Targi GRA I ZABAWA po raz siódmy odbędą się na pobliskim AMBER EXPO. Wydarzenie jest skierowane zarówno do dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Na gości będzie czekała bogata oferta polskich producentów i dystrybutorów gier oraz zabawek. Nie zabraknie również atrakcji takich jak m.in. warsztaty komiksowe, spotkania autorskie czy wypożyczalnia gier planszowych.

Zapraszamy na stoisko FUN ARENY, gdzie będzie można m.in. poskakać na dobrze znanym najmłodszym dmuchańcu. Ponadto, w tym roku towarzyszyć nam będą pracownicy Escaperooms, którzy zaserwują gościom konkurs z nagrodami w postaci wejściówek i zniżek do pokojów zagadek. Uśmiech na twarzach dzieci zapewni maskotka FUN ARENY - surykatka Arenka. Odbędzie się również konkurs, w którym do wygrania będą bilety na zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem.

taaargi

Targi GRA i ZABAWA odbędą się w dniach 24-25.11.2018r. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Gdańskie. Imprezie towarzyszy 17. edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY.

Szczegóły: tutaj