Świąteczne vouchery FUN ARENY
19.12.2018
Zbliżające się Święta oznaczają wzmożone poszukiwania idealnych prezentów gwiazdkowych. Warto pomyśleć o oryginalnym podarunku, który zachęci do aktywności i zapewni moc wrażeń. W tej roli doskonale sprawdzą się świąteczne vouchery oferowane przez stadionową strefę rozrywki. Atrakcje FUN ARENY łączą zabawę, edukację i aktywne spędzanie czasu.

Prezent gwiazdkowy nie musi być szablonowy i przewidywalny. Dobrym pomysłem na przełamanie rutyny będzie voucher na wybraną atrakcję w stadionowym parku rozrywki. Do wyboru klientów pozostają aż cztery pakiety. Dzięki zróżniocowanej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

PITSTOP:

PITSTOP to prawdziwie szeroki wachlarz zabaw, w którym znajdziemy: gokarty elektryczne i spalinowe, paintball elektroniczny, park trampolin oraz symulatory rajdowe. Voucher świąteczny o wartości 100 zł jest ważny rok od daty zakupu i umożliwia skorzystanie ze wszystkich atrakcji podczas jednej wizyty. Ponadto, bawić może się więcej niż jedna osoba.

W ofercie prezentowej są również karnety na poszczególne atrakcje, w trzech opcjach do wyboru:

  • karnet na 8-minutowy przejazd gokartem spalinowym lub elektrycznym (35 zł)
  • karnet na 30-minutową rozgrywkę w paintball elektroniczny Zoltar Apokalipsa (28 zł)
  • karnet na 30-minutowe wejście do parku trampolin (20 zł)

Zalecamy zamówienie voucherów i karnetów z odpowiednim wyprzedzeniem. Możliwy jest zarówno odbiór osobisty w recepcji toru gokartowego, jak i opcja wysyłkowa. W przypadku zamówienia pocztowego należy doliczyć 7 zł kosztu przesyłki.

KONTAKT:

recepcja@pitstop-gdansk.pl 

 +48 731 38 38 38                            

Więcej informacji o atrakcji: https://www.facebook.com/PitStopGdansk


PLAYGROUND ARENA:

Playground Arena to prawie półtora tysiąca metrów kwadratowych czystej rozrywki. Ogromny plac zabaw dostosowany jest zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Dzięki temu stanowi spełnienie marzeń każdego dziecka. Na małych gości czeka m.in. statek piracki, edukacyjna ścieżka rowerowa oraz pajęcza sieć. W ramach prezentu świątecznego można nabyć karnet na 10 godzinnych wejść w cenie 120 zł.  

KONTAKT:

recepcja@playgroundarena.pl 

 +48 733-843-843

Więcej informacji o atrakcjihttps://web.facebook.com/PlaygroundArena/


MOVEMENT ARENA:

Movement Arena to pierwsza na stałe zabudowana kryta strefa parkour w Polsce. Znajdziemy w niej m.in. park trampolin, przeszkody twarde i miękkie oraz plątaninę rurek. Całość to prawdziwa gratka dla fanów aktywnego spędzania czasu, którzy chcieliby spróbować swoich sił w parkourze lub kalistenice, a do tego dobrze się bawić. Z atrakcji mogą korzystać zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe.

KONTAKT:

biuro@movementarena.pl

+48 798 798 882

Więcej informacji o atrakcji: https://web.facebook.com/movementarena/


ESCAPEROOMS:

Escaperooms to sześć tematycznych pokojów tajemnic do wyboru. Gracze zostają w nich zamknięci na 60 minut. Celem gry jest rozwiązać wszystkie zagadki i znaleźć drogę ucieczki. Rozgrywkę przez cały czas monitoruje pracownik, który udziela grupie podpowiedzi i pilnuje jej bezpieczeństwa. Dzięki zróżnicowanej ofercie zabawa jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

KONTAKT:

kontakt@escaperooms.pl 

 +48 739 094 852

Więcej informacji o atrakcji: https://web.facebook.com/escaperoomspl/