SUPER MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY JUZ 30 LIPCA!
22.07.2013
SUPER MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY JUZ 30 LIPCA!

FC Barcelona rozegra ostatecznie towarzyski mecz przeciwko Lechii Gdańsk 30 lipca. Nowa data meczu została ustalona po tym, jak w piątek drużyna z Katalonii odwołała swój przyjazd do Polski. Zawodnicy i klub podjęli tę decyzję w związku z ogłoszeniem przez Tito Vilanovę odejścia ze stanowiska trenera z powodu nawracającej choroby.

Organizator spotkania i przedstawiciele klubu obecni od piątku w Gdańsku natychmiast usiedli do rozmów szukając nowego terminu spotkania. Po rozpatrzeniu licznych propozycji i warunków zapadła decyzja o rozegraniu meczu we wtorek 30 lipca o godzinie 20:45 na PGE Arenie w Gdańsku.

Mecz w Polsce będzie kolejnym spotkaniem towarzyskim po wyjazdach do Niemiec (24 lipca Bayern Monachium) i Norwegii (27 lipca Valerenga).

Zawodnicy, którzy odpoczywali po Pucharze Konfederacji mają powrócić do treningów w tym tygodniu. Zwiększa to szansę na przyjazd niektórych z nich do Polski i występ na PGE Arenie jeżeli tylko trenerzy uznają, że jest to wskazane dla ich okresu przygotowawczego do sezonu 2013/2014.

Bilety na mecz dostępne są na stronie www.super-mecz.pl ; ebilet.pl i kupbilet.pl

Dotychczasowe bilety na Super Mecz, który miał odbyć się 20 lipca br. zachowują ważność na Super Mecz, który odbędzie się w nowym terminie, tj. 30 lipca br.

Zarząd klubu, sztab szkoleniowy i zawodnicy pragną okazać zadowolenie z szybkiego znalezienia rozwiązania i wyrazić uznanie dla organizatora - Polish Sport Promotion za ich profesjonalne podejście do sprawy, a także dla kibiców, którzy wykazali się wyrozumiałością i wsparciem po ogłoszeniu przez Tito Vilanovę decyzji o konieczności odejścia ze stanowiska trenera