SUPER MECZ - SUPER WYNIK! Lechia – Barcelona 2:2
01.08.2013
SUPER MECZ - SUPER WYNIK! Lechia – Barcelona 2:2

To miało być spotkanie towarzyskie dwóch drużyn w trakcie którego kibice będą mogli nacieszyć się widokiem na żywo piłkarskich sław FC Barcelony. To założenie organizatorów Super Meczu, Agencji Polish Sport Promotion zostało zrealizowane - kapitan Barcy, Leo Messi nie tylko przyjechał do Gdańska ale i został na boisku PGE ARENY przez prawie cały mecz! Swój debiut w drużynie hiszpańskiej zaliczył tez, właśnie na polskiej ziemi, Neymar.  Ale oprócz święta dla fanów Katalończyków Super Mecz przyniósł wiele radości kibicom Bialo-Zielonych. To, co pokazała Lechia na boisku przeszło oczekiwania wszystkich…

Michał Probierz przygotowując się do Super Meczu mówił co prawda spokojnie, ze to spotkanie traktuje jak każde inne, ze drużyna jak zawsze da z siebie wszystko, a wartością dla niego jako trenera będzie to, ze jego zawodnicy będą mieli okazje przekonać się, ze piłkarze Barcelony to tez ludzie, ze maja nogi, ręce i ze można ich ograć… Taka deklaracja brzmiała ryzykownie i wielu kibiców Lechii, którzy przyszli na Super Mecz, mimo ze się do tego mogli nie przyznawać, obawiało się w Gdańsku wyniku jak z Oslo, gdzie Barcelona ograła norweska drużynę 0:7.

Po pierwszym kwadransie na boisku nastroje kibiców zmieniły się diametralnie. Opisywać meczu nie będziemy. Dość powiedzieć, ze remis 2:2 można śmiało określić wygrana Lechii i to wcale nie dlatego, ze to spotkanie miało szanse zakończyć się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Wygrana Lechii była w innym, niż wynik meczu, aspekcie. Biało-Zieloni zagrali bez kompleksów w kontakcie z piłkarskimi sławami. Ten mecz, zwłaszcza jego pierwsza polowa, był prowadzony w dobrym rytmie i bynajmniej nie pokazywał dużej różnicy w przygotowaniu jednych i drugich zawodników.   

Mamy nadzieje, ze kibicowanie na PGE ARENIE było dla wszytskich niezapomnianym przeżyciem i zapraszamy do udziału w najbliższych imprezach na gdańskim stadionie. Pierwsza to już w poniedziałek, 5 sierpnia, mecz Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok, godz. 18:00, kolejna to mecz LG z Cracovia 10 sierpnia a po nim, 14 sierpnia – kolejny mecz reprezentacji Polski po spotkaniach w Gdańsku z Niemcami i Urugwajem. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają w towarzyskim meczu z Duńczykami.

Od godziny 20:00 wczoraj, każdy kto był na Super Meczu może się odnaleźć na wspólnym zdjęciu z PGE ARENY!

Aplikacja z Gigapanorma działa prawie intuicyjnie, a zdjęcie jest świetnej jakości. ZAPRASZAMY DO ZABAWY! www.fanpic.super-mecz.pl