Sport łączy biznes. Polska - Norwegia na Stadionie Energa 3 czerwca 2016 r
27.04.2016
Celem meczu towarzyskiego pomiędzy polskimi, a norweskimi przedsiębiorcami jest integracja środowiska biznesowego

,,Dwie bramki – jeden cel", mecz Polscy Biznesmeni vs. Norwescy Biznesmeni to impreza, której głównym celem jest integracja sfery biznesu. Polscy przedsiębiorcy postanowili spotkać się na jednym z najpiękniejszych stadionów - Stadionie Energa Gdańsk i rozegrać mecz towarzyski.

Ideę meczu stanowią trzy hasła: BIZNES TO RELACJE, SPORT TO ZDROWIE, MECZ TO GRA ZESPOŁOWA. Połączenie tych trzech czynników to niewątpliwe skuteczna trampolina dla biznesu i budowania relacji międzyludzkich. Zdrowa rywalizacja jest tak samo ważna w sporcie, jak i w biznesie, a wspólne emocje i swobodne rozmowy to doskonała okazja do zainicjowania owocnej współpracy, której skutkiem może być rozwój miasta, regionu oraz kraju.

Taką okazją ma być mecz towarzyski Polscy Biznesmeni vs. Norwescy Biznesmeni, który odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. Całe widowisko będzie można obejrzeć za darmo w strefie VIP. W dniu wydarzenia, przed wejściem na Stadion Energa Gdańsk rozdawane będą darmowe bilety wstępu, ich liczba jest ograniczona.

Do sportowej rywalizacji staną dwie drużyny, każda składać się będzie z 22 zawodników. Gracze wystąpią w specjalnie dla nich zaprojektowanych strojach. Obowiązkowo, na każdej koszulce będzie nazwisko zawodnika i logo firmy, którą reprezentuje. Drużynę polskich przedsiębiorców do zwycięstwa poprowadzi Tomasz Sokołowski, pomocnik, były zawodnik Reprezentacji Polski oraz Legii Warszawa, który w całej karierze piłkarskiej strzelił 54 gole.

Dlaczego warto zagrać w tym niecodziennym meczu? Grzegorz Gosk, reprezentujący ERGO pro, jeden z pierwszych zawodników, który zgłosił swój udział odpowiada - Zagram, bo chcę spełnić dziecięce marzenia. Gra zespołowa jest jak prowadzenie firmy, wspólny cel drużyny jest gwarancją sukcesu.

Uczestnicy na stadion przyjadą oficjalnym autokarem Lechii Gdańsk, która również włączyła się w organizację meczu. Doping drużynom zapewnią cheerleaderki przygotowywane przez szkołę tańca Dance Atelier Barbara Materka. Przed meczem i w jego trakcie, w strefie VIP, której część zostanie zaaranżowana na strefę targową, będzie można zapoznać się z ofertą członków oraz partnerów Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej.

Przewidziane są liczne atrakcje i nagrody dla kibiców, m.in. konkurs rzutów karnych, w którym będzie można wygrać weekendowy pobyt w Hotelu Mistral w Gniewinie, porady makijażystki i stylistki oraz plac zabaw dla dzieci. Po meczu odbędzie się bankiet, który uświetnią występy artystyczne Zespołu Pieśni i Tańca UG ,,Jantar". Na stołach nie zabraknie tradycyjnych wyrobów przygotowanych przez Szefa Kuchni Sebastiana Cichego z hotelu Mistral czy wypieków prosto od Mistrza Cukiernika Michała Wiśniewskiego z hotelu Haffner. Impreza ma mieć charakter nie tylko biznesowy, ale i kulturowy, aby nasi goście z Norwegii poznali wyjątkową tradycję regionu oraz kraju.

– Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu i wystąpić na murawie najpiękniejszego stadionu w Polsce, zgłoś swój udział w naszym meczu na maila match@p-ncc.org. To ostatni moment, gdyż zostało jeszcze kilka ostatnich miejsc – zachęca Krzysztof Szulc, dyrektor biura Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej – Wystarczy posiadać odpowiednie obuwie sportowe, opłacić koszt uczestnictwa i być zmotywowanym do gry!

plakat mecz PNCC A1 podglad