Skate Arena – nowa atrakcja na Stadionie
09.10.2018
Już niedługo na Stadionie Energa Gdańsk powstanie Skate Arena - prawdziwa gratka dla amatorów „małych kółek”.

Skate Arena to nowa atrakcja na Stadionie Energa Gdańsk w strefie FUN ARENA.

Jest to jedyny w Trójmieście kryty obiekt do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Dla miłośników tych sportów to świetna możliwość, żeby trenować zimą lub w deszczowe dni. Na hali dostępna jest strefa płaska do jazdy rekreacyjnej i figurowej oraz strefa skateparku do jazdy wyczynowej. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się specjalistyczny sklep rolkowy Bladeville oraz strefa chill, gdzie można zorganizować np. urodziny dziecka lub integrację firmową. Za inwestycje jest odpowiedzialny zespół ze szkółki rolkowej Roll4All.

Instruktorzy naszej szkółki nauczą tu podstaw jazdy na rolkach i wrotkach, jazdy miejskiej czyli freeskate'u, freestyle slalomu, aggressivu czyli jazdy wyczynowej, jazdy figurowej. Ponadto pojawi się u nas pierwsza w Trójmieście szkoła jazdy na deskorolce - SkateBoom, która wprowadzi w świat deski wszystkich miłośników tej dyscypliny.  mówi Paulina Cwynar, instruktorka sportów wrotkarskich Roll4All.

Skate Arena do aktualności

W ofercie Skate Areny będą dostępne m.in. wolne wejścia na halę bez instruktora, zajęcia z rolek, wrotek i deskorolki, zamknięte sesje dla poszczególnych dyscyplin i wiele, wiele innych.

Więcej informacji TUTAJ 

Serdecznie zapraszamy!