Rusza rekrutacja do programów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies!
30.07.2019
EkstraFAN to trzy miesiące regularnej pracy z trenerami, dietetykami oraz ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia. Inicjatywa została przygotowana z myślą o osobach, które chcą schudnąć oraz poprawić swój styl życia na zdrowszy. Nabór do kolejnych edycji rusza już w piątek, 5 sierpnia. Zapraszamy!

Projekt Ekstra FAN jest dedykowany osobom w wieku 35-60 lat borykającym się z nadprogramowymi kilogramami. Uczestnicy walczą z nadwagą dzięki współpracy z wykfalifikowanymi trenerami, dietetykami oraz szeregiem ekspertów z zakresu żywienia. Udział w programie umożliwia wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Poprawie ulegają m.in. ogólny stan zdrowia, wiek metaboliczny, ciśnienie tętniczne oraz oczywiście  samopoczucie. Co więcej, każda odsłona programu przynosi zachwycające efekty - uczestnikom dotychczasowych edycji udało się zgubić ponad 1200 kilogramów oraz 1331 centymetrów w pasie!

Nabór do dziewiątej edycji Ekstra FAN oraz szóstej edycji Ekstra FAN Ladies rozpocznie się 05.08.2019 i potrwa do 31.08.2019 r. Obowiązują zapisy drogą internetową. Do każdego programu zakwalifikuje się grupa maksymalnie 33 mężczyzn oraz oddzielnie 33 kobiet. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu przez trzy miesięce.

Współorganizatorem projektu jest Gdański Ośrodek Zdrowia a partnerami wspierającymi: ERGO ARENA, kluby sportowe: Lechia Gdańsk, Trefl Gdańsk, Trefl Sopot oraz Torus Wybrzeże Gdańsk i Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA.

Szczegóły na: www.EkstraFan.pl

Ekstra FAN fot3