Rolkarski przystanek na Stadionie Energa Gdańsk
17.02.2016
Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w warsztatach, a najaktywniejsi uczestnicy mogą liczyć na upominki i nagrody

W pierwszym tygodniu ferii wszystkich fanów rolek w Gdańsku czeka nie lada gratka. Już 17 lutego Stadion Energa Gdańsk odwiedzi Ewelina Czapla – która wraz ze szkółką rolkową ROLL4ALL poprowadzi warsztaty I LOVE ROLKI.

Efka on Tour – pod tą nazwą kryje się wspólny projekt Eweliny oraz I LOVE ROLKI, który w sumie obejmie 10 miast Polski – Katowice, Bielsko-Białą, Kraków, Wrocław, Poznań, Toruń, Trójmiasto, Kętrzyn, Warszawę i Rzeszów. W Gdańsku swoje rolkarskie umiejętności, pod czujnym okiem specjalistki, rozwijać będzie można w pierwszym tygodniu ferii.

Ewelina Czapla to jedna z najlepszych slalomistek na świecie, sędzia World Slalom Series, zawodniczka międzynarodowego Teamu Powerslide oraz instruktorka I LOVE ROLKI. Wśród dotychczasowych sukcesów na swoim koncie ma m.in. Mistrzostwo Polski w Speed Slalomie, wygraną w Korei oraz II miejsce w konkurencji Slide w Singapurze. Sama o sobie mówi, że 90 proc. swojego czasu poświęca na to, co związane z rolkami i wrotkami.
W Gdańsku Ewelina Czapla rozpocznie warsztaty w Centrum Rekreacyjno - Sportowym FUN ARENA zlokalizowanym na bursztynowym Stadionie o 17.00. W planie znalazły się podstawy nauki jazdy, zabawy, atrakcje w strefach tematycznych i nie tylko. Co najważniejsze, każdy będzie mógł dostosować aktywność do własnego stopnia zaawansowania.

Podczas warsztatów będzie czynna wypożyczalnia rolek. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił, a najaktywniejsi uczestnicy mogą liczyć na upominki i nagrody.

Szczegółowy program wydarzenia:

17:00 – 18:30 Freestyle Slalom – Grupa początkująca i średnio zaawansowana
17:00 – 20:00 Konsola do gier, filmy rolkowe, strój hokeisty
17:15 – 18:30 Rolki są super – podstawy jazdy
17:30 – 18:30 Trening AGGRESSIVE INLINE SKATING
18:30 – 19:30 CRASH BALL
19:30 – 20:30 Freestyle Slalom - Grupa średnio zaawansowana i zaawansowana
19:30 – 20:30 Zawody AGGRESSIVE INLINE SKATING
20:30 Pokazy, świecące kubeczki, spotkanie z Eweliną, rozdanie dyplomów i upominków

Organizatorem warsztatów w Gdańsku jest ROLL4ALL - Szkółka i wypożyczalnia rolek oraz Stadion Energa Gdańsk.
Sponsorami wydarzenia są: Powerslide, Bladeville, Skatefun, Letmeout, Sklep Rolkowy Wodzu, Hedonskate oraz Roll4All.

 

efkaontour2