Relacja ze zwiedzania ze Sławomirem Peszko
07.04.2016
Zwiedzanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, a Sławomir Peszko chętnie odpowiadał na pytania fanów

6 kwietnia na Stadionie Energa Gdańsk odbyła się kolejna edycja projektu Zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk z piłkarzem. Tym razem wszystkich fanów Lechii Gdańsk po najciekawszych zakątkach Stadionu oprowadził Sławomir Peszko, pomocnik Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski!

Trasa zwiedzania obejmowała miejsca, których podczas meczu nie można odwiedzić. Szczególne emocje wzbudziła wizyta w szatni piłkarskiej. Zawodnik Biało-Zielonych przyznał, że dzięki temu, że jest przestronna i wygodna, piłkarze dobrze się w niej czują. Opowiadał również, że warunki do gry na Stadionie są dobre, a sam obiekt bardzo mu się podoba.

W salce treningowej można było dowiedzieć się, jak wyglądają rozgrzewki przed meczami oraz jakie ćwiczenia są wykonywane. Jednak największą radość najmłodszym fanom Biało-Zielonych sprawiło wspólne zdjęcie w Sali Pucharowej! Na obrzeżach murawy zawodnik Lechii Gdańsk opowiedział o najmniej lubianym przez piłkarzy miejscu – ławce rezerwowych oraz przyznał, że najbliższy mecz z Ruchem Chorzów jest niezwykle ważny, a przed takimi zawsze się stresuje.

Zwiedzanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, a Sławomir Peszko chętnie odpowiadał na pytania fanów. Spotkania z piłkarzami cieszą się niesłabnącą popularnością i już planowane są kolejne!