Relacja ze zwiedzania Stadionu z Jakubem Wawrzyniakiem
18.02.2016
Zwiedzanie z piłkarzem cieszyło się dużą popularnością, dlatego ten cykl spotkań na Stadionie Energa Gdańsk na pewno będzie kontynuowany

17 lutego, Stadion Energa Gdańsk odwiedziła liczna grupa fanów Biało-Zielonych. Czekała na nich wyjątkowa atrakcja, o której z pewnością marzy każdy kibic klubu Lechia Gdańsk. Uczestnicy spotkania mieli okazję zwiedzić wszystkie zakątki Stadionu Energa Gdańsk oraz poznać osobiście Jakuba Wawrzyniaka.

Zawodnik Lechii wcielił się w rolę przewodnika i oprowadził kibiców po całym obiekcie. Największym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie szatni piłkarskiej, któremu towarzyszyły rozmowy z piłkarzem. Jakub Wawrzyniak odpowiadał na wszystkie pytania fanów, nawet te nietypowe, jak pytanie o muzykę, której słucha przed meczem. Najmłodsi uczestnicy spotkania byli zachwyceni.

- Ubrałem dziś koszulkę Lechii, żeby wszyscy wiedzieli, że jestem fanem tego klubu. Wspólne zdjęcie z Kubą Wawrzyniakiem było moim marzeniem. Zwiedzanie było naprawdę fajne - podsumował spotkanie jeden z młodszych kibiców. Również nieco starsi kibice pozytywnie oceniali przebieg wydarzenia.

- Bardzo miła atmosfera i powiem szczerze, że Stadion Energa Gdańsk oferuje wiele ciekawych atrakcji, nie tylko mecze piłkarskie. Nie wiedziałem, że dzieje się tu aż tak wiele. Brawa dla organizatorów - wypowiadał się jeden z uczestników.

Oprócz rozmów w szatni była możliwość zobaczenia sali konferencyjnej, gdzie Jakub Wawrzyniak wcielił się w rolę gwiazdy, a uczestnicy w rolę dziennikarzy i fotoreporterów. Zwieńczeniem zaaranżowanej konferencji było wspólne zdjęcie wszystkich obecnych na spotkaniu. Okazją do indywidualnych zdjęć był kolejny przystanek trasy zwiedzania - murawa Stadionu Energa Gdańsk. Zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, ten punkt programu okazał się jednym z ciekawszych. Tutaj mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z piłkarzem, a także wcielić się w zawodników klubu i wykonać podanie piłki do Wawrzyniaka. Całe spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i mimo chłodu panującego na zewnątrz, uśmiechy nie znikały z twarzy zwiedzających.

Zwiedzanie z piłkarzem cieszyło się dużą popularnością, dlatego ten cykl spotkań na Stadionie Energa Gdańsk na pewno będzie kontynuowany.