Relacja z Wielkiego Finału Drużyny Energii

12.06.2019
W środę, 12.06.2019r., na Stadionie Energa Gdańsk odbył się Wielki Finał Drużyny Energii. Po sześciu miesiącach sportowej rywalizacji, ambasadorowie projektu przekazali zwycięzcom Puchar oraz czeki na wyposażenie sal gimnastycznych. Dla młodych fanów aktywności fizycznej przygotowano także atrakcje i wyjątkowe niespodzianki.

Na bursztynowej arenie spotkali się finaliści projektu z sześciu szkół z całej Polski. Trzy zwycięskie placówki otrzymały czeki na wyposażenie sal gimnastycznych w sprzęt sportowy, a najlepszej z nich został przekazany Puchar Drużyny Energii. Uczniowie wzięli udział również w części turniejowej na murawie bursztynowej areny, gdzie musieli wykazać się m.in. refleksem, szybkością i celnością. Zmaganiom młodych sportowców przez cały czas towarzyszyli ambasadorowie projektu: Rafał Lipiński, Izabela Bełcik, Krzysztof Golonka, Marek Citko, Krzysztof Ignaczak oraz Bartosz Ignacik.

Co więcej, przygotowano również szereg niespodzianek, takich jak zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk, live cooking w wykonaniu Julki Cymbaluk oraz występ Ani Dąbrowskiej, zwyciężczyni The Voice Kids.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia: