Relacja z upiornej nocy w FUN ARENIE

30.10.2015
Już po raz trzeci Stadion w Gdańsku Letnicy zamienił się w wielką dynię

30 października br. na Stadionie w Gdańsku Letnicy miała miejsce impreza z okazji Halloween. Odbył się m.in. Wielki Bal Stworków i Potworków oraz warsztaty taneczne.
Już trzeci rok z rzędu obiekt przekształcił się w ogromną dynię. Efektowne oświetlenie włączono już we wtorek.

W dniu imprezy przewodnicy Fun Areny wcielili się w postaci czarownic i upiorów.
O godzinie 17:00 odbył się bal przebierańców – Wielki Bal Stworków
i Potworków. Trzeba przyznać, że przebrania były wyjątkowo pomysłowe, a w wydarzeniu wzięli udział nawet najmłodsi - dzieci stawiające dopiero swoje pierwsze kroki. Z ogromnym zainteresowaniem spotkała się obecność stadionowej maskotki ARENKI. W programie znalazły się też konkursy, takie jak drużynowe tworzenie mumii egipskiej czy dekorowanie dyni.

Po Wielkim Balu Stworków i Potworków przyszedł czas na autorskie warsztaty taneczne „Jackson Style” inspirowane ikoną muzyki pop – Michaelem Jacksonem. Zajęcia poprowadziła pedagog tańca Monika Bral. Uczestnicy nauczyli się układu choreograficznego do słynnego klipu „Thriller”, który następnie wspólnie zatańczyli podczas dyskoteki z DJ-em.  

W tym roku myślą przewodnią był taniec. Nie zabrakło też tego, co stanowi kwintesencję straszliwego święta, czyli przebierania. „Upiorna” noc w FUN ARENIE okazała się świetną zabawą. 

IMG 3413