Przed nami ostatni weekend Happy Hours w FUN ARENIE
26.02.2016
Ostatnie dni specjalnej oferty rozrywkowej w FUN ARENIE!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty rozrywkowej Stadionu Energa Gdańsk i FUN ARENY w ostatni weekend ferii zimowych. Gwarantowane niezapomniane wrażenia dla całej rodziny! Do dyspozycji odwiedzających FUN ARENĘ są godzinne tematyczne trasy zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk, a ich uzupełnieniem jest promocyjny pakiet HAPPY HOURS w FUN ARENIE, z którego mogą skorzystać wszyscy posiadacze legitymacji szkolnych.

Jeszcze tylko do 28 lutego, będzie można zwiedzić Stadion po specjalnie przygotowanych trasach. W piątek zwiedzanie Stadionu odbędzie się Trasą Małego Piłkarza. Każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu, nie zabraknie prawdziwych, wielkich przedmeczowych emocji. A to wszystko za sprawą wizyty w pomieszczeniu kontroli antydopingowej i szatni sędziego oraz rozgrzewce w salce treningowej. Weekend będzie doskonałą okazją do tego, żeby zobaczyć to, co na co dzień niedostępne. Dzięki Trasie Ekskluzywnej zajrzycie m.in. do loży eventowej AMBER LOUNGE BY TFF i aresztu stadionowego. Wycieczki tematyczne rozpoczynają się o godzinach: 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30. O pełnych godzinach przewodnicy zabierać będą chętnych na wycieczki standardowe. 

Warto też skorzystać ze specjalnych pakietów HAPPY HOURS na atrakcje FUN ARENY. Oferta obejmuje m.in. Gokarty (8 min.) + Trampolina (30 min.) + Zoltar (30 min.) w cenie 40 zł czy 20% zniżkę na zabawę w Escaperooms. Promocyjne ceny obowiązują w piątek od 14:00 do 16:00. Ponadto, z biletem wstępu na dowolne zwiedzanie przysługiwać będzie Państwu 20% zniżki na atrakcje, z wyłączeniem kolejki tyrolskiej.

CENNIK ZWIEDZANIA:
Bilet Normalny – 16 zł
Bilet Ulgowy – 11 zł
Bilet Rodzinny – 32 zł

Promocyjna cena dla grup zorganizowanych (powyżej 15 osób):
Bilet normalny grupowy – 9 zł
Bilet ulgowy grupowy – 6 zł
Dzieci do 4 lat - bezpłatnie

Oferta promocyjna HAPPY HOURS przeznaczona jest dla uczniów posiadających ważną legitymację szkolną oraz opiekunów (do zniżki jest również uprawniony jeden opiekun towarzyszący uczniowi posiadającemu legitymację). Oferta obowiązuje do końca ferii zimowych, czyli do 28 lutego. W przypadku grup większych niż 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Szczegółowe informacje:

  • Zwiedzanie 58-768-84-44
  • Gokarty, Zoltar, Trampoliny, Kolej tyrolska 733-870-870
  • Escaperooms 739-094-852

Zapraszamy również do baru T29 na pyszne lunche już od 14 zł. W przypadku grup większych niż 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację.

plakat FERIE A3 2