Piłkarska pamiątka ze ślubu - sesja ślubna na Stadionie Energa Gdańsk

22.01.2016
Z myślą o wszystkich – nie tylko kibicach – którzy szukają oryginalnego miejsca do zrealizowania pamiątkowej sesji, powstała oferta ślubna Stadionu Energa Gdańsk

Sakramentalne TAK, podobnie jak rozgrywki piłkarskie, wiążą się z ogromnymi emocjami. Od dłuższego czasu zdjęcia ślubne wykonywane w wyjątkowych miejscach cieszą się sporym zainteresowaniem nowożeńców. Właśnie dlatego Stadion Energa Gdańsk wyszedł z inicjatywą, aby pary, którym nieobca jest piłka nożna ten szczególny dzień mogły uwiecznić na sportowo.

Oferta sesji fotograficznych przeprowadzanych na Stadionie Energa Gdańsk obejmuje zdjęcia na murawie lub w najatrakcyjniejszych elementach infrastruktury obiektu. Do dyspozycji są dwa pakiety: Quick Kiss oraz Green Kiss. Pierwsza propozycja to sesja zajmująca do 1,5 godziny, w ramach której Młoda Para wcielić się może w gości loży VIP czy restauracji ATOM CLUB, znaleźć się w szatniach zawodników czy dopingować swoją drużynę z trybun. Quick Kiss nie obejmuje jednak wejścia na murawę.

Zupełnie inaczej jest w przypadku pakietu Green Kiss. Decydując się na tę opcję, można odwiedzić wszystkie wyżej wymienione atrakcje oraz liczyć na wspaniałe zdjęcia na trawie. Suknia Panny Młodej w połączeniu z zielenią może być prawdziwą gratką i wspaniałą pamiątką zwłaszcza dla zagorzałych kibiców Biało-Zielonych. Żeby wejść na płytę boiska nowożeńcy muszą pamiętać o specjalnym obuwiu, co z pewnością dodatkowo uatrakcyjni efekt końcowy, dodając mu sportowego charakteru. Całość zajmuje nie więcej niż 2 godziny.

Oferta ślubna Stadionu Energa Gdańsk to propozycja idealna na każdą porę roku. Bursztynowe panele i soczysta zieleń murawy stanowić będą idealne tło dla świeżo upieczonych małżonków. Stadion uznawany za jeden z najpiękniejszych w Europie, a może i na świecie, z pewnością zachwyci niejednego.

Na Stadionie, poza sesją fotograficzną, możliwe jest także zorganizowanie uroczystości zaślubin oraz organizacja wesela. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 58 76-88-463 lub mailowe pod adres: stadion@arenagdansk.com