PGE ARENA - gwiazdą kulinarnej telewizji
18.02.2015
Ty też możesz przyrządzić sobie atrakcje na FUN ARENIE

Miejsce, w którym można się świetnie bawić i wybitny przykład nowoczesnej architektury –
PGE  ARENA ma różne oblicza. Może się o tym przekonać każdy, kto odwiedzi gdański stadion. Można to również zobaczyć w telewizji. Ostatnio na antenach TVN-u i TVP Kultura.

PGE ARENA Gdańsk robi w telewizji prawdziwą karierę. O tym, jak atrakcyjnie można w niej spędzać wolny czas, przekonali się uczestnicy „Ugotowanych”, popularnego programu Telewizji TVN. Jego scenariusz jest prosty: czworo nieznajomych przez kilka kolejnych dni podejmuje resztę grupy samodzielnie przygotowaną kolacją, we własnym domu. Uczestnicy przyznają sobie nawzajem oceny, biorąc pod uwagę nie tylko smak potraw, ale też atmosferę i atrakcje, o jakie zadbał gospodarz. 

Jak się bawić, to w FUN ARENIE 

W odcinkach zrealizowanych w Trójmieście uczestnicy odwiedzili PGE ARENĘ Gdańsk, gdzie mieli okazję przejechać się 200-metrową kolejką tyrolską, rozpiętą pomiędzy trybunami stadionu. Poczuli także dreszczyk emocji w jednym z Escaperoom’ów, które mieszczą się w FUN ARENIE. Efekty tych zmagań widzowie zobaczą w telewizji 18 i 19 lutego. Wcześniej PGE ARENA Gdańsk już pojawiła się w innej produkcji TVN. W ubiegłym roku można ją było obejrzeć w „Prawie Agaty”. Kilka scen tego przebojowego serialu rozgrywało się na murawie i trybunach gdańskiego stadionu. 

kitchen 515388 1280