PGE ARENA Gdańsk bardziej biało-zielona

06.08.2015
W zbiórce wzięło udział 823 kibiców, zgromadzono łącznie ponad 80 tysięcy złotych.

Od kilku dni piłkarze Lechii Gdańsk, trenując i rozgrywając mecze na PGE ARENIE w Gdańsku, mogą być jeszcze bliżej wyjątkowej historii i dorobku tego klubu. Wszystko dzięki zaangażowaniu i hojności kibiców, którzy za pomocą serwisu crowdfundingowego Fans4Clubs.com w ciągu zaledwie czterech dni zebrali kwotę, która pozwoliła na urządzenie szatni gospodarzy i strefy wejścia na murawę.

Podstawą nowej aranżacji są przede wszystkim charakterystyczne dla gdańskiej drużyny biało-zielone barwy. W szatni znalazło się również miejsce na klubowy herb i hasło My tworzymy historię, a nad każdym boksem zawisło zdjęcie zawodnika, który z niego korzysta. Przeobrażeniu uległ również korytarz, prowadzący na płytę boiska – teraz zdobią go klubowe symbole i wielkoformatowe zdjęcia gwiazd Lechii. Warto również wspomnieć o strefie wyjścia na murawę, gdzie pojawił się wyjątkowy kolaż, utworzony ze zdjęć kibiców. Znalazły się na nim również nazwiska darczyńców, którzy wsparli internetową zbiórkę. 

W zbiórce wzięło udział 823 kibiców, zgromadzono łącznie ponad 80 tysięcy złotych. Z zebranych środków sfinansowano aranżację wnętrz stadionu, pozostała kwota została przeznaczona na oprawy meczowe.