Pełnia wrażeń za pół ceny na PGE ARENIE
18.04.2015
Weekend za pół ceny 18-19 kwietnia

Zwiedzanie stadionu, przejażdżka koleją tyrolską ponad murawą albo wyścigi na gokartach – z tych i innych atrakcji już w najbliższą sobotę i niedzielę będzie można skorzystać
na PGE ARENIE w ramach akcji „Rozsmakuj się w Gdańsku. Weekend za pół ceny”. 

Specjalne oferty na 18 i 19 kwietnia przygotowują gdańscy restauratorzy, muzea, instytucje kultury i ośrodki rekreacji. PGE ARENA Gdańsk weźmie udział w tej miejskiej akcji drugi rok z rzędu. – Chętnie uczestniczymy w „Weekendzie za pół ceny”, ponieważ to dobra zachęta dla mieszkańców do tego, by wyszli z domu i ciekawie spędzili czas z rodziną czy znajomymi – mówi Tomasz Kowalski, prezes spółki Arena Gdańsk Operator. – Nasz stadion jest ku temu idealnym miejscem. Cały czas rozwijamy go jako wielofunkcyjne centrum imprez, rekreacji i rozrywki, gdzie codziennie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Przed rokiem podczas kwietniowego „Weekendu za pół ceny” PGE ARENĘ Gdańsk odwiedziło ponad pół tysiąca osób, mimo że było to jeszcze przed otwarciem parku rozrywki FUN ARENA, który działa od czerwca 2014 roku.

A już w najbliższy weekend będzie można skorzystać ze zniżek na większość atrakcji, które proponuje FUN ARENA. W ofercie promocyjnej znalazło się zwiedzanie stadionu z przewodnikiem, kolej tyrolska, park trampolin NoGravity, paintball elektroniczny Zoltar, a także dwa tory gokartowe Pit-Stop: wewnętrzny (gokarty elektryczne) i zewnętrzny (gokarty spalinowe). Dla uczestników „Weekendu za pół ceny” Sports Pub T29 na PGE ARENIE przygotowuje specjalne „przekąski kibica”. 

weekend za po ceny grafika