"Para na parę" relacja z walentynkowego wieczoru na FUN ARENIE
16.02.2015
Niezłej pary wymagał walentynkowy konkurs w FUN ARENA

48 zakochanych młodych ludzi wzięło udział w walentynkowym konkursie „Para na parę” zorganizowanym dzisiaj  w największym centrum rekreacyjno-sportowym w Trójmieście FUN ARENA przy stadionie PGE ARENA.

Zadania wydawały się proste, ale to tylko pozory. W Zoltar Apokalipsa nie można było strzelać do siebie, trzeba było porozumiewać się w ciemnościach i zaskoczyć przeciwnika. Na gokartach PitStop wygrywała ta para, której łączne czasy przejazdu będą najniższe. Panie i panowie ścigali się w oddzielnych wyścigach, żeby wyrównać szanse i nie prowokować zakochanych panów do spychania z toru innych przeciwniczek. Gra w zbijaka na trampolinach NoGravity okazała się największym zaskoczeniem, bo w połączeniu ze skakaniem dostarcza zupełnie nowych wrażeń i spala dużo więcej kalorii. Niektórzy, ci bardziej waleczni, schodzili wycieńczeni. „Złośliwością organizatorów” uczestnicy przewrotnie nazwali konkurs wiązania krawata J. Przeciągnie liny okazało się więc miłym odpoczynkiem po wcześniejszym konkursie.

Na zwycięzców czekały nagrody: dwuosobowy karnet do Marina Wellness w Novotelu dla zdobywców pierwszego miejsca, zaproszenie na imprezę walentbynkowo-ostatkową w pubie sportowym T29 w PGE ARENIE za drugie miejsce oraz miesięczny voucher na zajęcia w Befit Clubs za trzecie miejsce.

Owacje i krzyki radości wywołał komunikat organizatorów o tym, że jest jeszcze jeden konkurs – na najbardziej uśmiechniętą parę.

Jednocześnie w innej części FUN ARENA odbywały się zajęcia, w których również single mogli brać udział. Bardzo dynamiczne i energetyczne zajęcia z Zumby pod okiem Ani Cegłowskiej i Agi Piotrowicz, tancerek i certyfikowanych instruktorek, przyciągnęły ponad 50 osób w różnym wieku.