Nowe ESCAPEROOMS w FUN ARENIE
07.05.2015

Jeszcze więcej wyjątkowych przeżyć czeka na miłośników zagadek na PGE ARENIE Gdańsk. „Egzorcyzm” i „Lot nr C4” to nowe pokoje gier fabularnych w kompleksie ESCAPEROOMS. Dotąd bawiło się w nim już kilka tysięcy osób.
ESCAPEROOMS.pl to pierwsze pokoje gier ucieczki w Trójmieście. Są częścią FUN ARENY, największego parku rozrywki na Pomorzu, który już od blisko roku działa na PGE ARENIE Gdańsk. Od piątku,  Już niebawem goście będą mieć do wyboru aż sześć gier fabularnych. Dwie najnowsze osnute są wokół tematów egzorcyzmów oraz lotu samolotem pasażerskim. W czterech pozostałych gracze rozwiązują zagadki Bursztynowej Komnaty, laboratorium szalonego naukowca, angielskiego detektywa oraz zaginionego dziecka.

– Po otwarciu dwóch nowych pokoi to właśnie w Gdańsku możemy zaoferować największy w Polsce wybór gier ucieczek, rozrywki bardzo popularnej na świecie – mówi Elżbieta Pietruczuk z ESCAPEROOMS.pl. – Praktycznie od początku nasze pokoje gry są oblegane przez gości. Bawią się w nich zarówno mieszkańcy Trójmiasta, jak i turyści. Ich głosy dały nam pierwsze miejsce w rankingu Tripadvisor.com, który wyłania najciekawsze miejsca rozrywki i zabawy w Gdańsku. Nowe pokoje w ESCAPEROOMS.pl są zupełnie inne niż dotychczasowe, wyposażone w inteligentne rozwiązania technologiczne. Wszyscy zainteresowani będą mogli więc spróbować rozrywki w zupełnie nowym stylu – zapowiada Elżbieta Pietruczuk.
W każdym pokoju gracze mają godzinę na rozwiązanie zagadki. ESCAPEROOMS bywają wykorzystywane również jako miejsce organizacji takich wydarzeń, jak imprezy integracyjne czy wieczory kawalerskie. Odbyły się w nich już również urodziny i... zaręczyny. Od momentu otwarcia FUN ARENY w czerwcu ubiegłego roku w ESCAPEROOMS bawiło się ponad 2000 zespołów, liczących od dwóch do pięciu graczy. Zabawa w pokojach gier polecana jest osobom od 13 roku życia, które lubią klimat kryminałów i pasjonują się zagadkami.
Z okazji otwarcia nowych pokoi firma ESCAPEROOMS.pl organizuje konkurs. Każdy chętny może napisać na profilu www.facebook.pl/escaperoomspl, dlaczego chciałyby zagrać w „Egzorcyzm” czy „Lot nr C4”. Autorzy czterech najbardziej przekonujących i ciekawych wypowiedzi otrzymają grupowe zaproszenia do ESCAPEROOMS i będą mogły przetestować nowe pokoje.
ESCAPEROOMS to jedna z wielu atrakcji, jakie oferuje swoim gościom FUN ARENA. W parku rozrywki na PGE ARENIE Gdańsk są też między innymi dwa tory gokartowe PitStop, wewnętrzny i zewnętrzny, trampoliny NoGravity, paintball elektroniczny Zoltar, a także kolej tyrolska i skoki bungee.

20150507 PGE ARENA Gdask Nowe pokoje grozy w Escaperooms fot.01