Niezapomniane urodziny na FUN ARENIE

10.08.2015

Organizacja urodzinowych atrakcji dla dzieci to temat, który wielu rodzicom spędza sen z powiek. Dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub pomysłu na samodzielne zaaranżowanie dziecięcej imprezy FUN ARENA ma wyjątkową, elastyczną ofertę, pozwalającą stworzyć przyjęcie urodzinowe marzeń. 

Propozycja FUN ARENY to nie tylko urodzinowa rozrywka, ale także połączenie zabawy z treningiem rozwojowym. Idealną propozycją dla najmłodszych dzieci – tych w wieku przedszkolnym – jest zabawa w parku trampolin NO GRAVITY. Na 300 metrach kwadratowych różnorodnych skoczni dzieci mogą bawić się również w większej grupie, trenując przy tym równowagę i sprawność ruchową.

Dla pociech od siódmego roku życia doskonałą propozycją mogą być gokarty elektryczne. To emocjonująca, a zarazem bezpieczna zabawa pomagająca ćwiczyć koordynacje ruchową, dostępna również zimą. Starsze dzieci, czyli te które ukończyły dwunasty rok życia, mogą rozwijać swój refleks i orientację w terenie podczas gry w paintball elektroniczny. To prawdziwa gratka dla odważnych - laserowa bitwa uczestników odbywa się na 700 metrachpełnego przeszkód pola walki, ukrytego pod trybunami PGE ARENY Gdańsk, gdzie czekają mroczne korytarze i różnorodne bazy: czołgi, wieżyczki, szpital czy antresole. Coś dla małych superbohaterów!

Elastyczność propozycji FUN ARENY pozwala zorganizować niezapomniane urodziny również bardzo wymagającej grupie – nastolatkom. Starsze dzieci doskonale odnajdą się na przykład w tajemniczych ESCAPE ROOMS – rozwiązywanie zagadek to doskonały pomysł na integrację grupy, podobnie jak rywalizacja w strefie symulatorów i automatów. Dużą popularnością cieszy się także zjazd tyrolką na wysokości 30 metrów ponad płytą boiska.

Urodzinowym atrakcjom może towarzyszyć dobrany przez rodziców poczęstunek, zgodnie z preferencjami rodziców lub jubilata. Imprezowe menu można skomponować, uwzględniając ulubione smaki dzieci, dietetyczne wskazówki i ewentualne alergie pokarmowe uczestników zabawy. Co ważne, rodzice podczas organizowania urodzin mogą otoczyć dzieci opieką animatorów, dzięki czemu zyskają chwilę dla siebie i nie będą musieli przez cały czas czuwać samodzielnie nad bezpieczeństwem uczestników imprezy.

Wszystkim rodzicom pozostaje tylko odetchnąć z ulgą – organizacja perfekcyjnych urodzin dla dziecka nigdy nie była łatwiejsza!

 

Więcej informacji na temat atrakcji można znaleźć na stronie internetowej FUN ARENY