Moc wrażeń podczas ferii zimowych w FUN ARENIE

08.01.2016
Ferie zimowe będą okazją by zwiedzić Stadion po specjalnie przygotowanych trasach: Maskotki Arenki, Małego Piłkarza, Ekskluzywną i Medialną

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty rozrywkowej Stadionu Energa Gdańsk, przygotowanej specjalnie na nadchodzące ferie. Gwarantowane niezapomniane wrażenia dla całej rodziny! Do dyspozycji odwiedzających FUN ARENĘ zostaną oddane godzinne tematyczne trasy zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk, a ich uzupełnieniem jest promocyjny pakiet HAPPY HOURS w FUN ARENIE, z którego mogą skorzystać wszyscy posiadacze legitymacji szkolnych.

Od 18 stycznia aż do 28 lutego, codziennie, będzie można zwiedzić Stadion po specjalnie przygotowanych trasach. Poniedziałki i środy dedykowane będą Zwiedzaniu z Arenką – maskotką FUN ARENY. Jest to propozycja skierowana do najmłodszych: Arenka przeprowadzi dla dzieci rozgrzewkę, zrobi sobie z nimi zdjęcie, a na koniec wręczy słodki upominek. We wtorki i piątki na Stadion Energa Gdańsk przybyć powinni wszyscy mali piłkarze. W te dni każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu. Podczas Trasy Małego Piłkarza nie zabraknie prawdziwych, wielkich przedmeczowych emocji. A to wszystko za sprawą wizyty w pomieszczeniu kontroli antydopingowej i szatni sędziego oraz rozgrzewce w salce treningowej. W czwartek czekać będziemy na tych, których najbardziej interesuje, jak sport wygląda od kulis. Trasa Medialna przybliży pracę komentatora czy dziennikarza sportowego. W programie zwiedzania znajduje się studio TV, tunel dla mediów oraz miejsca dla komentatorów. Weekendy będą doskonałą okazją do tego, żeby zobaczyć to, co na co dzień niedostępne. Dzięki Trasie Ekskluzywnej zajrzycie m.in. do loży eventowej AMBER LOUNGE BY TFF i aresztu stadionowego. 

Wycieczki tematyczne rozpoczynać się będą o godzinach: 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30. O pełnych godzinach przewodnicy zabierać będą chętnych na wycieczki standardowe. Pakiety HAPPY HOURS na atrakcje FUN ARENY obejmują m.in. Gokarty (8 min.) + Trampolina (30 min.) + Zoltar (30 min.) w cenie 40 zł czy 20% zniżkę na zabawę w Escaperooms. Promocyjne ceny obowiązywać będą w poszczególne dni o następujących porach: poniedziałek i środa – od 16:00 do 18:00, wtorek i czwartek – od 10:00 do 12:00, piątek – od 14:00 do 16:00. Ponadto, codziennie z biletem wstępu na dowolne zwiedzanie przysługiwać będzie Państwu 20% zniżki na atrakcje, z wyłączeniem kolejki tyrolskiej. Z tej ostatniej atrakcji podczas ferii będzie można skorzystać w promocyjnej cenie 15 złotych od osoby, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00.

CENNIK ZWIEDZANIA:
Bilet Normalny – 16 zł
Bilet Ulgowy – 11 zł
Bilet Rodzinny – 32 zł

Promocyjna cena dla grup zorganizowanych (powyżej 15 osób):
Bilet normalny grupowy – 9 zł
Bilet ulgowy grupowy – 6 zł
Dzieci do 4 lat - bezpłatnie

Oferta promocyjna HAPPY HOURS przeznaczona jest dla uczniów posiadających ważną legitymację szkolną oraz opiekunów (do zniżki jest również uprawniony jeden opiekun towarzyszący uczniowi posiadającemu legitymację). Oferta obowiązuje cały czas trwania ferii w Polsce, czyli od 18 stycznia do 28 lutego. W przypadku grup większych niż 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Szczegółowe informacje:

  • Zwiedzanie 58-768-84-44
  • Gokarty, Zoltar, Trampoliny, Kolej tyrolska 733-870-870
  • Escaperooms 739-094-852

Zapraszamy również do baru T29 na pyszne lunche już od 14 zł. W przypadku grup większych niż 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację.

plakat FERIE A3 2