Młodzi prawnicy egzaminowani na PGE ARENIE
11.03.2015
Życzymy połamania piór!

Nie na murawie, ale przy biurku ważny egzamin w PGE ARENIE, już drugi rok z rzędu, zdają kandydaci na radców prawnych. Od środy do piątku Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku przeegzaminuje tutaj prawie 230 osób.

Prawnicy opanowali już centrum biznesowe PGE ARENY Gdańsk od 11 do 13 marca.  Specjalnie na potrzeby egzaminu w sali PGE ATOM Clubu oraz w Sali Pucharowej zainstalowanych zostało 45 stanowisk komputerowych. To przy nich kandydaci na radców prawnych będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.

- Każdego dnia egzaminy rozpoczynają się o godzinie 10.00, ale już dwie godziny wcześniej spodziewamy się organizatorów, członków komisji i oczywiście samych zdających – mówi Karolina Żurawska, Kierownik Działu Konferencji i Eventów Korporacyjnych. – Egzamin to wydarzenie o szczególnym charakterze, a jego uczestnikom trzeba zapewnić warunki pełnego skupienia i komfortu pracy. Wymaga to nie tylko aranżacji sal i ich otoczenia, ale także specjalnych instrukcji  dla osób pracujących na stadionie. Jesteśmy na to w pełni przygotowani.

Centrum biznesowe PGE ARENY Gdańsk dysponuje największą salą konferencyjną w Gdańsku. PGE ATOM Club to 1400 metrów kwadratowych powierzchni wykorzystywanej do organizacji spotkań do 1000 osób. Sala ma widok na płytę stadionu i bezpośrednie wyjście na zewnętrzny taras na trybunie. Nawet 800 osób może brać udział w wydarzeniach organizowanych w T29 Sports Bar. Kompleks obejmuje również Salę Pucharową na 290 osób i Salę Ligową na 80 osób.

Rocznie w centrum biznesowym PGE ARENY Gdańsk odbywa się około stu branżowych imprez, konferencji i targów. W 2014 roku uczestniczyło w nich ponad 8300 osób. Właśnie tutaj spotykali się między innymi członkowie Pomorskiego Klubu Biznesu i odbyły się takie imprezy, jak Diamenty Forbesa, Bałtycki Kongres Marketingu Sportowego czy spotkanie Pulsu Biznesu „Polska Silna Regionami”. Wiosną ubiegłego roku 1200 uczestników zgromadziła konferencja InfoShare, poświęcona nowym technologiom i mediom. Firmy i instytucje chętnie wracają do PGE ARENY Gdańsk, organizując w niej swoje kolejne wydarzenia.

20150311 PGE ARENA Gdask Modzi prawnicy egzaminowani na PGE ARENIE fot.01