Konferencje biznesowe na Stadionie Energa Gdańsk
10.05.2016
#Tutaj prowadzę biznes

Stadion Energa Gdańsk to niezwykłe miejsce przyciągające nie tylko pasjonatów sportu. Dzięki centrum konferencyjnemu, możliwe jest zorganizowanie spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

Z tej możliwości postanowili skorzystać organizatorzy konferencji sprzedażowej PipeLine Summit i spotkania biznesowego Leaders Event.

PipeLine Summit odbędzie się 17 maja, wśród prelegentów pojawi się m.in. Mick Griffin z Brand24, Wiktor Schmidt z Netguru czy Jeffrey Szczepanski ze Stack Overflow. Właściciele i przedstawiciele największych firm technologicznych opowiedzą, jak najskuteczniej przeprowadzić proces sprzedaży. Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy niezbędnej do rozwijania własnej firmy, odkrywania możliwości sprzedażowych, optymalizacji procesów biznesowych. Konferencja to również doskonała okazja do networkingu, który odbywać się będzie w lożach VIP ze wspaniałym widokiem na murawę Stadionu Energa Gdańsk.

Spotkanie Leaders Event, które 19 maja, przeznaczone jest dla biznesmenów, inwestorów i menadżerów wysokich szczebli. Podczas wydarzenia liderzy będą dyskutować o rozwoju polskich przedsiębiorstw, internacjonalizacji, współpracy czy innowacyjności.

Imprezy towarzyszą InfoShare - największej konferencji technologicznej w Centralnej Europie, która odbędzie się w dniach 18-20 maja w Gdańsku w Amber Expo.